Dodany: 2012-10-16 10:41:28

 

Druk wielkoformatowyDruk wielkoformatowy jest to najnowszy rodzaj druku obecnie panującego w branży. Bez niego miejsca takie jak drukarnia cyfrowa stanowiły by już tylko historię. Druk wielkoformatowy jest bardzo dobrym przykładem na szerokie zastosowanie wszechstronności i unikalności tego wyjątkowego rozwiązania.

 

Pozwala na drukowanie bez ograniczeń i w miarę szybko dużych powierzchni na sporych nadrukach i to nawet drukiem bardzo odpornym na uszkodzenia spowodowane działaniem czynników zewnętrznych. Druk wielkoformatowy jest robiony za pomocą druku solwentowego, to on najlepiej nadaje się do tego jakże ważnego celu.

 

Jego skuteczność w utrzymywaniu doskonałej formy i jakości mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych jest wręcz zadziwiająca. W drukarnia cyfrowa tylko druk solwentowy jest wskazany do tego typu działań, innych(midsolwentowy i ekosolwentowy) nie mają żadnej racji bytu. Stosuje się tylko profesjonalne metody wskazane w instrukcjach do użytkowania i przeznaczenia, dla każdego rodzaju druku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Druk wielkoformatowy
Nick: