Dodany: 2012-10-16 10:07:37

 

Wady druku cyfrowego Nic nie jest tak wspaniałe, żeby nie miało wad. Dotyczy to także rozwiązań z zakresu najnowszych technologii, powinny być one obecne w naszym życiu, ale musimy zdawać sobie sprawę z ich wad i ograniczeń.

 

W drukarnia cyfrowa wszyscy wiedzą jakie wady kryje w sobie ten epokowy wynalazek, do najważniejszych wad można zaliczyć wymagania, czyli konieczność korzystania z drukarek laserowych. Ten sprzęt niesie ze sobą jeszcze jedno duże ryzyko, obsługa nie jest taka łatwa, personel musi być przeszkolony dawniej taka konieczność nie miała miejsca zaznacza pracownik drukarnia cyfrowa.

 

Dla osób starszych i mniej obytych z komputerem to niemal przekleństwo, nie potrafią oni opanować skutecznie obsługi cyfrowego druku ani komputera, gdy dodamy do tego jeszcze komputer to kłopot mamy zapewniony przekonuje szef drukarnia cyfrowa. Poza tymi najbardziej rzucającymi się w oczy wadami druku cyfrowego reszta wydaje się mieć marginalne znaczenie. Te dwie największe minusy powodują odpychanie ludzi od druku cyfrowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady druku cyfrowego
Nick: