Dodany: 2012-10-16 09:53:57

 

Główne cechy metody druku cyfrowego – jonografiaJonografia to jedna z metod tworzenia druku cyfrowego. Jest jedną z pochodnych elektrfotografiki. Może być używana tylko w procesach jakie zachodzą w drukarkach laserowych, ten innowacyjny sprzęt wymaga dogłębnego zapoznania się ze wszystkimi tajnikami obsługi zanim zaczniemy go używać.

 

Nie jest to zwykła drukarka i jej obsługa wymaga bardzo dobrego obeznania z tematem i zastosowania zgodnego z instrukcją i przeznaczeniem tego nowoczesnego sprzętu. Nauka samej obsługi nie jest stosunkowo trudna czy skomplikowana, ale nie powinno się zwlekać z jej opanowaniem zauważa szef drukarnia cyfrowa. W drukarnia cyfrowa jest nieco sprzętu bazującego na zasadzie działania opartej na jonografii.

 

Sprzęt ten jest wykorzystywany do szybkiego drukowania dużej ilości dzieł naraz. Jonografia polega na elektryzowaniu dodatnio pewnych miejsc w których ma odcisnąć się obraz na cylindrze i przyciąganiu tonera po czym tusz wylewa się na te właśnie miejsca i tak powstaje obraz tłumaczy pracownik drukarnia cyfrowa..

Nick: