Dodany: 2012-10-16 09:42:05

 

Typy druku cyfrowego 1Druk cyfrowy jest drukowany za pomocą specjalistycznego sprzętu. Tu zwykła drukarka może zawieść, potrzebne jest proste oprogramowanie w takiej drukarce po to by móc do pamięci wrzucać obraz z druku cyfrowego.

 

To unikalne i bardzo dobre rozwiązanie, przyznaje szef drukarnia cyfrowa. Druk cyfrowy nie jest drukowany za pomocą jednakowych urządzeń, jest co najmniej kilka sposobów na przeniesienie obrazu z druku cyfrowego na papier. Jednym z nich są np. poltery solwentowe, jest to odmiana przeznaczona na wydruki wielkoformatowe czyli takie jak np. billboardy czy plakaty to przydatne w świecie reklamy dodaje szef drukarnia cyfrowa. Druk sowlentowy jest bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych i innych zewnętrznych czynników.

 

Midsolwentowy nie cechuje się już tak dużą wytrzymałością na zewnętrzne uwarunkowania, jest stosowany do bardziej przyziemnych celów i nie należy wywieszać rzeczy nim wydrukowanych bez osłony wskazuje szef drukarnia cyfrowa. Ekosolwentory to rodzaj druku najbardziej ekologicznego i zarazem przyjaznego dla ludzi zdradza szef drukarnia cyfrowa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Typy druku cyfrowego 1
Nick: