Dodany: 2012-10-16 09:35:52

 

Czym dokładnie jest druk cyfrowyDo tej pory druk kojarzył się wszystkim z czymś istniejącym i namacalnym. Czymś co istnieje i co można zobaczyć oraz czego można dotknąć. Nowa epoka przyniosła nowe rozwiązania, druk wkroczył w sferę wirtualną, zyskał nową tożsamość.

 

Przebija się ona w drukarnia cyfrowa, pod postacią druku cyfrowego. Jest on bardzo przydatny w realizowaniu rzeczy w dzisiejszej dobie technologii elektronicznej. W drukarnia cyfrowa używa się tylko tego rodzaju druku w dosłownym sensie jest to zapis elektroniczny na nośniku. Zapis w postaci elektronicznej jest łatwy nie tylko do przeniesienia, ale także do edycji, obróbki i modyfikacji na dowolnym etapie. Zapis ten bywa też niestety łatwy do uszkodzenia dodają pracownicy drukarnia cyfrowa.

 

Mimo tego szybko przyjął się do powszechnego użytku i ma szerokie zastosowanie, nadaje się idealnie do wszystkiego co można robić z drukiem jedynym jego większym minusem jest konieczność używania drukarek laserowych dodaje szef drukarnia cyfrowa. Mimo tego lista plusów jest przygniatająca wobec minusów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym dokładnie jest druk cyfrowy
Nick: