Dodany: 2010-08-19 12:13:16

Kalkulator ocUbezpieczenie oc zwane jest inaczej ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej. Dzieli się ono na dwie grupy. Na ubezpieczenie oc dobrowolne i obowiązkowe. To pierwsze zawierane jest przez osoby, których praca czy rodzaj wykonywanych zadań mogą go narazić na jakiekolwiek roszczenia ze strony osoby trzeciej.

 

Ubezpieczenie oc obowiązkowe jest dla tych, którzy takie roszczenia miewają praktycznie codziennie, a ranga ich odpowiedzialności jest nieco wyższa. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej należy zbadać swój okoliczny rynek ubezpieczeń i wybrać ofertę najkorzystniejszą. Ważne jest to dlatego, że każdy ubezpieczyciel ma swoje stawki i regulaminy. Bez wcześniejszego rozeznania może okazać się, że popełniliśmy błąd, a wymogi stawiane przy rozwiązywaniu takiej umowy mogą być nie do spełnienia. W internecie znaleźć można tak zwany kalkulator oc.

 

Kalkulator oc to nic innego jak specjalistyczny program, który po zebraniu odpowiednich danych jest w stanie wyliczyć potencjalny koszt naszej składki. Kalkulator oc  bardzo często zamieszczany jest na stronach banków i stronach doradców kredytowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kalkulator oc
Nick: