Dodany: 2012-04-16 12:13:54

 

Ile kosztują usługi coacha W każdej branży są usługi, które wykonuje się taniej, a są i takie – w zależności od wykonawcy – które mogą być dla nas zbyt drogie. Podobnie jest z tym, czym jest coaching trójmiasto.

 

Coaching trójmiasto jest dziedziną, na której można zarobić zdecydowanie dobre pieniądze – są to jednak najczęściej szkolenia personalne dla pracowników wielkich korporacji, które decydują się na zatrudnienie coacha i skorzystanie z jego usług menedżerskich, szkoleniowych i psychologicznych.

 

Coaching trójmiasto może być zawodem bardzo dobrze opłacanym pod warunkiem, że będziemy najlepsi w tym co robimy, a także zadbamy o to, by wszyscy o nas usłyszeli – wypromowali nas poprzez marketing szeptany. Coaching trójmiasto jest również dobrze opłacalny, kiedy za poszczególne usługo coach wylicza stawki, które biorą inni, nawet lepsi od nas trenerzy. Coching trójmiasto ma zawsze te same zastosowanie, jednak podobnie jak w innych zawodach zdarzają się lepsi i gorsi, tańsi i nieco bardziej drodzy niż byśmy się tego spodziewali. Coaching trójmiasto wymaga by za każdą usługę płacić, a więc podobnie jak u lekarza płacimy za wizytę i poradę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile kosztują usługi coacha
Nick: