Dodany: 2012-04-16 12:07:57

Czy rozwój osobisty jest ważnyDla wielu z nas w życiu nie jest ważne to jak wiele zarabiamy, czy to jakie zajmujemy stanowisko, ale to , czy czujemy, że z dnia na dzień stajemy się bardziej rozwinięci, otwarci na różne doświadczenia.

 

Czy też stajemy się bardziej otwarci społecznie co jest równie ważne jak dostrzeganie tego, że docenia nas szef i inni pracownicy, to jak twierdzi coaching trójmiasto – zadowolenie z samego siebie jest najważniejsze i to, czy we własnych oczach siebie chwalimy, jeśli tak nie jest – nie ma co liczyć na to, że będziemy się czuć ze sobą dobrze i, że inni zauważą, że jest w nas coś bardziej wartościowego. To właśnie coaching trójmiasto ma często za zadanie pomagać nam w tym rozwoju osobistym, o którym jest tu mowa, tak byśmy mogli cieszyć się na co dzień tym, czym jesteśmy, jako osoby prywatne i jako zawodowcy.

 

Coaching trójmiasto wspierając nasz rozwój zawodowy wspiera również to, jakim człowiek się stajemy z dnia na dzień i ile jesteśmy w stanie dać innym. To właśnie rozwój osobisty jest kluczem sukcesu każdego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy rozwój osobisty jest ważny
Nick: